Producenci

Kategorie

Produkty


 

BOSCH Tarcza pilarska Top Precision Best for Wood 250 x 30 x 3,2 mm, 40 piła widiowa

Kod produktu: 2608642111
310,00 PLN /szt

Średnica zewnętrzna mm 250
Otwór mm 30
Szerokość cięcia (b1) mm 3,2
Grubość korpusu tarczy (b2) mm 2,2
Szerokość cięcia (b1) mm / grubość korpusu (b2) mm 3,2/2,2
Liczba zębów 40
Kształt zębów ATB
Maks. prędkość obrotowa (obr./min) 7600
Rezultat cięcia 2
NL/Średnica TKS 7/42_|_9/46,4_|_10/60
Kąt natarcia ° w1 15
Kąt przyłożenia ° w2 15
Opis 250 x 30 x 3,2 mm, 40
SOL Date 29.06.2010
Nowości do OCS/Druk nie

Opis

Tarcza pilarska Top Precision Best for Wood 250 x 30 x 3,2 mm, 40 przeznaczona do cięcia przy użyciu pił stacjonarnych

Model z najwyższej serii

Jest to najwyższej klasy tarcza wykonana z węglików spiekanych o bardzo wysokim zagęszczeniu struktury -technologia Mikroteq .

Bosch produkuje u siebie bardzo drobny proszek, każde ziarno węglika mierzy mniej niż 0,8 µm do 1,0 µm. Gęste i zwarte węgliki spiekane spowalniają zużycie ostrza, co podnosi jakość cięcia i wydłuża żywotność tarczy pilarskiej . Do każdego materiału – czy to lite drewno, materiały kompozytowe, czy metale nieżelazne albo tworzywa sztuczne, dobierana jest najbardziej odpowiednia mieszanka Microteq, a tym samym rozwiązanie dopasowane do właściwości ciętego materiału . Domieszka węglika tytanu dodatkowo chroni zęby tarczy przed agresywnym działaniem żywic i klejów w drewnie i materiałach drewnianych.

Cichą i stabilną pracę na tzw. głuchym dysku zapewnia technologia Stabilteq

Stabilteq. Wypełnione poliuretanem szczeliny antywibracyjne Nasze wycinane laserem szczeliny tłumiące są wypełniane natryskowo poliuretanem (PUR) przy zastosowaniu specjalnie opracowanej technologii. Wypełnienie neutralizuje część energii, co przyczynia się do znacznej redukcji drgań i hałasu. Poprawia to jakość cięcia i wydłuża żywotność tarcza. Wyjątkowa i opatentowana innowacja, jedna z tajemnic naszej produkcji, gwarantująca najwyższą jakość tarczy.

Czyste cięcia bez przywierania materiału to technologia Cleanteq

Powłoka Cleanteq Cleanteq to specjalna powłoka, która zapewnia pełną ochronę tarczy. Powłoka Cleanteq minimalizuje przywieranie do tarczy i zębów substancji zawartych w materiale, takich jak żywica czy soki drzewne Pozwala to ograniczyć tarcie, a tarcza nie nagrzewa się tak mocno. Tarcza pozostaje chłodna, co wydłuża jej żywotność. Ponadto Cleanteq zapewnia wysoki stopień ochrony antykorozyjnej. Wszystkie korpusy tarcz naszej linii Top Precision posiadają powłokę ochronną Cleanteq.